feilong

Feilong

معرفی شرکت  Feilong

شرکت تولید مته‌های Rock Bits جیانگزی فیلانگ (Jiangxi Feilong Rock Bit Manufacture Co.,Ltd) یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت تجهیزات شیمیایی و نفتی شانگهای شِنکای است. این شرکت در سال ۱۹۶۵ پایه‌گذاری شده است و یکی از تامین‌کنندگان پیشرو در تولید مته‌های حفاری در سطح جهانی برای حفاری چاه‌های نفت و گاز و آب،  ساخت‌وساز، معدن، پی‌ریزی، اکتشافات زمین‌شناسی و حفاری‌های زیست‌محیطی و معدنی است. شرکت فیلانگ یکی از تامین‌کنندگان واجد شرایط سازمان ملی نفت چین (CNPC) و سازمان شیمیایی و نفتی این کشور (SINOPEC) است. این شرکت با بیش از ۱۶۰هزار مترمربع مساحت و دو خط تصفیه حرارتی، ۱۸۰ مجموعه تجهیزات تولید و ۴۲ مجموعه تجهیزات تحقیق سالانه قادر به تولید بیش از ۱۵۰۰۰ قطعه مته مخروطی است. شرکت Feilong از توانایی تکنولوژیکی قدرتمندی برخوردار است و بیش از ۸۰ تکنیسین در این شرکت به طراحی با نرم‌افزارهای CAD، SOLIDWORKS  و PRO-E مشغول‌اند.
 Feilongدر سه دهه فعالیت بیش از ۱۰۰ نوع مته حفاری را با موفقیت طراحی و تولید کرده است. محصولات این شرکت عمدتا شامل مته‌های سه‌مخروطی و تک‌مخروطی، مته‌های معدن‌کاری، مته‌های PDCT، مته‌های هسته PDC، مته‌های سوراخ‌ پایین، مته‌های حفاری مهندسی، مته‌های کششی، برش‌زن‌های سه‌ مخروطی و غیره است. این محصولات بارها برنده نشان افتخار کیفیت بالا در چین شده‌اند که از این میان می‌توان به نشان افتخار ملی نقره‌ای کیفیت چین، کلید ملی محصولات نوین، محصولات برند-نام در جیانگزی و تجهیزات نفتی و پالایشگاهی چین اشاره کرد. کارشناسان ژاپنی مته‌های حفاری چاه نفتی این شرکت را با عنوان «مته جادویی شرق» ستودند و روزنامه چینی‌زبان هنگ‌کنگ وِن وِی پو اینچنین از این محصولات یاد کرد: « مته‌های حفاری چاه‌های نفتی Feilong بار دیگر برای صنعت ملی غرور و سرفرازی به ارمغان آورد.»
در Feilong خط‌مشی اصلی کل شرکت کیفیت محصولات است و تلاش بی‌وقفه‌ای در جریان است تا سیستم کنترل کیفیت عملکرد ایده‌آلی داشته باشد. این شرکت توانسته است برای سال‌ها موردتایید API و ISO9001 قرار گیرد. مته‌های حفاری Feilong همواره به شکل گسترده‌ای در معادن و میادین نفتی چین به کار گرفته شده‌اند و به کشورهای بسیاری از جمله آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، خاور میانه، آفریقا، آسیا، ژاپن و غیره صادر می‌شوند.
کیفیت محصولات و خدمات مشتریان به همراه مهندسی نوآورانه اولویت‌های اصلی Feilong را شکل داده و می‌رود تا تبدیل به اصول راهبردی این شرکت برای پیشرفت بیشتر شود. Feilong  با حفظ کیفیت محصولات، قیمت‌های رقابتی، خدمات بی‌همتا، پشتیبانی فنی و معرفی مستمر محصولات ابداعی نوین همواره به حفظ رضایتمندی مشتریان خود متعهد بوده است.

محصولات Feilong

 

ProductT 14
ProductT 15
ProductT 16
ProductT 17
ProductT 18
ProductT 19
ProductT 20
ProductT 21
ProductT 22
ProductT 23

iran  iran