deepbitDEEPBIT

 

معرفی شرکت DEEP

شرکت مته‌ الماسه چنگودا دیپ (Chenguda Deep Diamond Bits) یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید انواع مته‌های حفاری  از نوع (PDC Bits) در چین است. این شرکت در نوامبر ۲۰۰۲ پایه‌گذاری شده و مالک کل مجموعه تکنولوژی‌های تولید مته الماسه شامل تحقیقات علمی، تولید، فروش و خدمات تخصصی مته‌های ثابت برش (PDC و مته‌های الماسه) است. کارخانه این شرکت با ۲۹۰۰۰ مترمربع مساحت و زیربنای ۱۶۸۰۰ مترمربع سالانه ۵۰۰۰ قطعه مته برای انواع مته‌های حفاری تولید می‌کند.
Deep بر اساس استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت  API Spec7-1، API Spec Q1  و ISO9001:2008 مورد تایید API قرار گرفته است. این شرکت در سال ۲۰۰۴ نیز موفق به دریافت گواهینامه‌هایOHSAS 18001:2007، ISO 14001:2004  و گواهینامه سیستم‌های مدیریت HSE شد. این شرکت در تولید محصولات خود به طور کامل و دقیق استانداردهای صنایع نفت و گاز چین را رعایت می‌کند. 
شرکت Deep در ۷۷ مجموعه پیشرفته تجهیزات تولید و تست خود، مالکیت مرکز ماشین‌کاری سی ان سی پنج-اتصالی و پنج- محوره  INTEGREXe-650Hنوع دوم شرکت یامازاکی مازاک ژاپن، ماشین‌های فرزکاری چهار-محوره، کوره پخت و تجهیزات تشخیص و ردیابی قابل ‌حمل شرکت فارو (FARO) را نیز در اختیار دارد. 
تیم تحقیق و توسعه شرکت Deep با نه عضو شامل یک عضو با درجه دکتری، پنج کارشناس ارشد و سه کارشناس به همراه کارگرانی مجرب در تولید مته‌های PDC مشغول به کار است. شرکت Deep همچنین در زمینه تحقیق و توسعه با دیگر شرکت‌های چینی همکاری‌ دارد. این شرکت امتیاز انحصاری سازه برش، طراحی سازه مته و بسیاری اختراعات و ابداعات دیگر را به نام خود به ثبت رسانده است و افتخار دارد که به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران بزرگ در زمینه نوآوری‌های های-تک شناخته شود. 

محصولات

شرکت Deep دارای ظرفیت بالایی برای تولید مته‌های بدنه ماتریسی با چهار کوره پخت است. محصولات این شرکت گستره وسیعی از انواع مته‌های بدنه ماتریسی ۵/۳ تا ۲۶ اینچی را در برمی‌گیرد.

مته‌های PDC بدنه ماتریسی سری‌ DM
•    بدنه استیل این نوع مته با پودر کیفیت بالای کاربید تنگستن در حرارت بالا متخلخل شده است.
•    پایداری و ثبات عملکرد مته با استفاده از طراحی ضدلرزه‌ای تقویت شده است. این امر از بروز آسیب‌های غیرمترقبه به کاترها جلوگیری می‌کند.
•    با طراحی چند نازلی تعادل هیدرولیکی از گِل‌گرفتگی مته جلوگیری شده و کارایی برش مته افزایش یافته است.
•    کاترهای دارای کیفیت بالا به همراه تکنولوژی PST Cutter Layout می‌توانند قابلیت نفوذ در سازه‌های سخت را بالا برده و طول عمر مته را افزایش دهند.

مته‌های PDC بدنه استیل سری‌ DS
Deep دارای یک مرکز ماشین‌کاری سی ان سی INTEGREX e-650H II در کلاس جهانی است که قادر است ماشین‌کاری مته‌های بدنه ‌استیل را با دقت بالا و حداکثر قطر ۳۶ اینچ انجام دهد.
•    بدنه استیل مته یکپارچه از آلیاژ استیل ریخته شده و در مرکز ماشین‌کاری سی ان سی ساخته شده است.
•    بدنه استیل این نوع مته با پودر کیفیت بالای کاربید تنگستن در حرارت بالا متخلخل شده است.
•    پایداری و ثبات عملکرد مته با استفاده از طراحی ضدلرزه‌ای تقویت شده است. این امر از بروز آسیب‌های غیرمترقبه به کاترها جلوگیری می‌کند.
•    با طراحی چندنازلی تعادل هیدرولیکی از وقوع گِل‌گرفتگی  مته جلوگیری شده و کارایی برش مته افزایش یافته است.
•    کاترهای دارای کیفیت بالا  و تکنولوژی PST Cutter Layout می‌توانند قابلیت نفوذ در سازه‌های سخت را بالا برده و عمر عملکرد مته را افزایش دهند.
•    شرکت Deep امتیاز انحصاری تکنولوژی روکش حفاظتی جهت جلوگیری از گِل‌گرفتگی را در اختیار دارد و آن را به شکل انتخابی در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

محصولات DEEPBIT

Matrix body PDC bit

Matrix body PDC bit

Shale Gas Bit

Shale Gas Bit

Steel body PDC bit

Steel body PDC bit

Torque Buster

Torque Buster

Bi center bit

Bi center bit

Coring BIt

Coring BIt

Inprenated Bit

Inprenated Bit

iran  iran