logo 

تاریخچه
شناخت نیاز؛ پاسخگویی صادقانه

«شرکت بهگام فرایند نوین» در سال ۱۳۸۳ آغاز به کار کرد و بدین ترتیب کوشش‌های ما برای ارائه خدمات فنی/مهندسی و بازرگانی به صنایع بالادستی گوناگون آغاز شد. این شرکت را زمانی پایه‌گذاری کردیم که دانستیم ایده‌هایمان برای پاسخگویی به برخی نیازهای اساسی صنعت نفت کشور، با توان فعلی شرکت‌های موجود امکان تحقق ندارد. از آن زمان تاکنون، پایبندی به اصل صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده‌ و توانسته‌ایم با استفاده از زنجیره‌ ارتباطات موثر بین‌المللی و از طریق دفاتر نمایندگی‌ متعدد و فعال در آسيا و اروپا، خود را به عنوان یکی از مهمترین تامین‌‌کنندگانِ گستره‌ای جامع از تجهیزات برق و ابزار دقيق، تجهیزات مکانیک (ثابت و دوار)، حفاری، تجهیزات شبکه قدرت، نیروگاهی و آزمايشگاهي در بازار رقابتی ایران مطرح سازیم. 

تمایز ما؛ خدمات تخصصی 

بهگام فرایند نوین صرفا یک مجموعه بازرگانی نیست؛ آنچه ما را از شرکت‌های تجاری مشابه متمایز می‌سازد، خدمات تخصصی ماست.
تلاش ما در بهگام فرایند نوین همواره تمرکز بر راهکارهای تخصصی منحصربه‌فرد این شرکت بوده است و موفق شده‌ایم بدون ورود به حوزه‌های خدماتی دیگر شرکت‌های مشابه، تسلط خود را بر بازار داخلی تثبیت کنیم. بدین ترتیب با ارائه خدمات تخصصی فنی و تجاری ویژه‌ به مشتریان خود، سوابق درخشانی را در کارنامه سال‌های فعالیت خود به ثبت رسانده‌ایم که شامل همکاری‌ وسیع با صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، برق، فولاد، سیمان، آب و فاضلاب، خودروسازی و غیره است. 
گفتنی است فعالیتهای ما در بهگام فرایند نوین، به تامین تجهیزات محدود نیست و کادر مجرب فني‌مهندسی ما برای ارتقای کیفیت كاربري تجهيزات ارائه‌شده، خدمات متنوعی را شامل آموزش و نصب و راه‌اندازی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. همچنین برگزاری پیوسته دوره‌ها و سمینارهای آموزشی از دیگر توانمندی‌های ما برای تقویت ارتباط با مشتریان و ارائه خدمت‌رسانی موثرتر به آنهاست. علاوه بر خدمات یادشده، تعهد اساسی و همیشگی‌ بهگام فرایند نوین ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش کامل و دقیق به مشتریان است؛ از این روست که ما پیگیری همه‌جانبه و فعالیت‌های مستمر و دنباله‌دار را وجه تمایز بهگام فرآیند نوین می‌دانیم و مصمم به حفظ این ویژگی بالنده هستیم.

بهترین هستیم و نماینده بهترین‌ها 

کمتر از یک دهه از فعالیت بهگام فرایند نوین نگذشته بود که موفق شدیم در سال ۱۳۹۰ نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی (OMICRON) اتریش را که یکی از تولیدکنندگان پیشرو دستگاه‌های تست و راه‌اندازی تجهیزات فشار قوی و رله‌های حفاظتی است، در اختیار بگیریم. 
با انگیزه بالا برای پیشرفت و تلاش صادقانه در ارائه خدمات، توانستیم خدمات خود را به حوزه‌های دیگر نیز گسترش دهیم.  از سال ۱۳۹۲، ارائه تجهیزات حفاری صنعت نفت را نیز به خدمات شرکت بهگام فرایند نوین افزودیم و تامین گستره متنوع و وسیعی از تجهیزات موردنیاز شرکت‌های حفاری را شامل انواع مته‌های حفاری بر عهده گرفتیم. بدین ترتیب در حال حاضر نمایندگی دو کمپانی Deep و   Feilong را که به ترتیب سازنده مته‌های PDC و  Rock Bits  هستند، در اختیار داریم. در سال ۱۳۹۴ نیز توسعه فعالیت‌های شرکت را با اخذ نمایندگی کمپانی Rocsole فنلاند ادامه داده و ارائه خدمات خود را در زمینه پایش لوله و مخازن صنعتی نیز آغاز کرده‌ایم. 

چشم‌انداز ما؛ تولید ملی

کسب تجربیات موفق بسیار در حوزه ارائه خدمات فنی و تجاری به صنایع کلان کشور، ما را در عزم خود برای تبدیل شدن به تولیدکننده تجهیزات حفاری و تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز راسخ‌ ترکرده است. هرچند اکنون به سبب برخی محدودیتهای بین‌المللی، تمرکز شرکت‌ها بیشتر بر فعالیت‌های بازرگانی است، اما ما در شرکت بهگام فرایند نوین بر آنیم تا این معضل را به چالشی سازنده برای خود بدل کنیم و با تمام توان، برای تحقق این چشم‌انداز و آغاز فعالیت‌های تولیدی گام برداریم و بدین ترتیب در کنار تلاش برای شرکت در عزم ملی و حمایت از تولید داخلی ، دامنۀ فعالیت بین‌المللی خود را نیز گسترش دهیم.

گواهینامه‌ها

دریافت گواهینامه‌‌های معتبر بین‌المللی حوزه‌ کیفیت، نشانی است بر انگیزه و تلاش ما در شرکت بهگام فرایند نوین برای درک و تامین نیاز مشتریان. تکیه بر سیستم مدیریت یکپارچه و مدیریت کیفیت پروژه در کنار ارتقای سطح کیفی خدمات‌رسانی به مشتریان، ما را موفق به دریافت گواهینامه‌های معتبر کیفی متعددی از مراجع ذیصلاح کرده است. این گواهینامه‌ها عبارتند از:
•    گواهينامه‌ سيستم مديريت كيفيت بر مبناي استاندارد ايزو ISO 9001: 2015
•    گواهینامه سیستم‌های مدیریت زیست‌محیطی بر مبناي استاندارد ايزو ISO 14001: 2015
•    گواهینامه ارزش‌گذاری برند بر مبنای الزامات تعیین ارزش پولی برند بر مبنای استاندارد ISO 10668: 2010 از سوی TUV WISSEN، سازمان بین‌المللی صدور گواهینامه‌های مدیریت 
•    گواهینامه دستورالعمل‌های مدیریت کیفیت پروژه‌ بر مبنای استاندارد QAL ISO 10006: 2003
•    گواهینامه مدیریت سلامت و ایمنی شغلی بر مبنای استاندارد QAL BS OHSAS 18001: 2007
•    گواهینامه رضایتمندی مشتری بر مبنای استاندارد URS ISO 10002: 2004

Gallery 499 Min
Gallery 500 Min
Gallery 501 Min
Gallery 502 Min
Gallery 503 Min
Gallery 504 Min
خط‌مشی مدیریت کیفیت پروژه
بازنگری پیوسته؛ عملکرد یکپارچه

بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و سیستم‌های پیشرفته و دانش فنی روز دنیا، ما را در شرکت بهگام فرایند نوین موفق به فعالیت مستمر در زمینه راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری و واردات و صادرات تجهیزات صنایع گوناگون به ویژه صنعت نفت‌ و گاز ایران کرده است. برای توسعه کیفی و کمی این فعالیت‌ها، ما خط‌ مشی سیستم مدیریت پروژه خود را بر اساس الزامات استاندارد مدیریت پروژهISO 10006:2003  به شرح زیر در نظر گرفته‌ایم:
۱-  زمان‌بندی در خدمت ارتقای کیفیت: زمانبندی پروژه‌ها را به نحوی انجام می‌دهیم که دستیابی به بهترین نتیجه در کنار کنترل سیستماتیک روند پیشرفت پروژه‌ امکانپذیر باشد و برای کاهش عدم انطباق‌های احتمالی بازخوردهای مناسبی ارائه شود.
۲-  برنامه اجرایی واحد: با استفاده از فرایند ماتریسی در تمام سطوح سازمانی، سازماندهی مناسب و برنامه اجرایی واحدی را در کل پروژه پیاده می‌کنیم.
۳-  پیشگیری مقدم بر اصلاح: با رواج فرهنگ پیشگیری ارجح، بر اصلاح در کلیه سطوح سازمانی شرکت بهگام فرایند نوین برای مصرف بهینه انرژی و زمان و هزینه می‌کوشیم.
۴- محیط کار مطلوب:  محیط کاری ما در بهگام فرایند نوین فضایی مناسب برای برقراری ارتباطات موثر، شفاف و باز درون‌ سازمانی است که در کنار تعامل با عوامل برون‌ سازمانی تأثیرگذار بر فرایند اجرای پروژه، مجموعه‌ای یکپارچه و همگرا پدید آورده است.
۵- ایجاد مزیت رقابتی: سیستم گزارش‌ دهی منظم، سرعت‌عمل، پاسخگویی، انتقال بازخورد به کارفرما، و نیز به انجام رساندن پروژه در زمان مقرر همگی در ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت بهگام فرایند نوین موثر است.
ما در مدیریت شرکت بهگام فرایند نوین خود را متعهد می‌دانیم بهترین امکانات و منابع را برای تحقق این اهداف به کار ببندیم. با حمایت کامل از راهبرد سیستم ISO 10006:2003 همکاران خود را نسبت به اهداف خرد و کلان شرکت آگاه و با نظارت و بازنگری‌های پیوسته، استمرار و حیات سیستم را تضمین کنیم. تلاش برای ارتقای نیروی انسانی و حمایت همه‌جانبه از سرمایه های انسانی، تعهد مجموعه‌ی ما در قبال همکاران و سایر ذینفعان است.

مشتریان
احترام به مشتری؛ احترام به جامعه

رابطه ما با مخاطبان و مشتریان‌ در شرکت بهگام فرایند نوین، همواره رابطه‌ای حرفه‌ای، گرم و صمیمی است. این صمیمیت جز در چارچوب احترام واقعی به حقوق مشتری و مخاطب میسر نیست. بر عهده گرفتن مسئولیت‌های اجتماعی در قالب حمایت از محیط زیست و فعالیت‌های خیریه از دیگر تعهدات ما برای رعایت حقوق سطوح مختلف جامعه است. 
تلاش در اجرای تعهدات اطمینان بسیاری را در جامعه صنعتی ایران برای ما به ارمغان آورده و سبب شده است در طول سال‌های فعالیت خود، با موفقیت عهده‌ دار تامین تجهیزات موردنیاز مشتریان بزرگی در صنایع مختلف ازجمله نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، مس، سیمان، برق و نیروگاه، خودروسازی و نیز صنعت آب و فاضلاب در ایران باشیم.
مخاطبین ویژه‌ی داخلی ما، متخصصین تجهیزات در پالایشگاه‌ها و شرکت‌های نفتی،  نیروگاه‌ها، کارخانجات فولاد، خودروسازی، سیمان و غیره هستند و مخاطبین خارجی‌مان نیز شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات برای این صنایع‌اند.
وعده ما به مشتریان‌مان چنین است:  شرکت‌های دولتی و خصوصی می‌توانند هرگونه کالای تخصصی در زمینه فعالیت خود را به وسیله شرکت بهگام فرایند نوین تامین کنند و اطمینان داشته باشند که مجموعه‌ی ما محصول سفارش را به شکل کاملا ویژه و همسو با نیازهای سفارش‌ دهنده تهیه و ارائه می‌نماید.

iran  iran