CMC 356

CMC 356 تجهیزی جامع برای تست تمامی نسل‌ها از انواع رله‌های حفاظتی می‌باشد.این تجهیز با دارا بودن 6 منبع جریانی قدرتمند (در حالت 3-فاز: تا 64A/860A در هر کانال) و همچنین تنوع در رنج دینامیکی، قابلیت تست رله‌های الکترومکانیکی با BURDEN بالا (جهت تأمین بارهایی با توان بالا) را خواهد داشت. این تجهیز به دليل توان خروجي بالا، اسب کاری ناميده شده است و برای تأمین كليه نيازمندی های نصب،‌ راه اندازي و نگهداري پست­ها و تجهيزات حفاظتي بسیار مفید است. اين دستگاه داراي 6 خروجي مستقل جرياني  32 آمپر و 4 خروجي مستقل 300 ولت مي باشد.

سيگنال‌هاي آنالوگ دستگاه تست CMC، با استفاده از تكنولوژي DSP توليد مي شوند. اين ويژگي بدليل استفاده از الگوريتم‌هاي تصحيح خطا ، باعث بالا بودن دقت سيگنال‌هاي تست، حتي در جريان‌هاي كوچك مي‌شود.تمامی خروجي‌هاي جريان و ولتاژ در برابر اتصال كوتاه و اضافه ولتاژ و در برابر سيگنال‌هاي گذراي اضافه ولتاژ خارجي و اضافه دما نيز محافظت شده‌اند .

CMCاولین محصول تجاری است که پشتیبانی آسان از انواع تست‌های دشوار آنالیز کیفیت توان را در خطوطی که براساس استاندارد IEC62586 می‌باشند فراهم می‌نماید. آنچه که بر توانایی‌های این تجهیزات افزوده است تلفیق یک کتابخانه تکمیلی جهت انجام تست است که مشتمل بر 12 فایل مجزا برای مرکز کنترل (OCC) می‌باشد و تأمین کننده پشتیبانی کافی برای انجام   TYPE TESTمورد نیاز می‌باشد.

 دانلود کاتالوگ

ویژگیهای کلیدی

  • منابع جریان قدرتمند برای تست رله های الکترومغناطیسی با Burden بالا
  • دامنه جریان بالا برای تست رله های 5 آمپری
  • دقت بالا و همه کاره  بودن برای تست رله های استاتیکی و نیومریکال
  • شبکه یکپارچه برای تست تجهیزات IEC 61850
  • اندازه گیر انالوگ 10 کاناله و ثبت سیگنال های گذرا

گالری تصاویر

CMC 356 Gallery 1
CMC 356 Gallery 3
CMC 356 Gallery 4
Csm CMC 356

iran  iran