Image

دوره آموزشی سیستم کنترل گسترده 

 YOKOGAWA

یکی از مطرح ترین سیستم های کنترل توزیع شده (DCS) که در صنایع داخلی کشور نیز بسیار مورد استفاده قرار گرفته است YOKOGAWA می باشد. مدلهای مختلف این برند ژاپنی شامل LFCS، KFCS، FFCS و … است. ساختار سخت افزاری و نرم افزاری مدلهای مختلف سیستم کنترل گسترده YOKOGAWA به هم شباهتهای زیادی دارند. شبکه ی انتقال داده های کنترلی در برخی مدلهای این کنترل کننده VNET و در مدلهای جدید VNET/IP است.

این سیستم کنترل گسترده، مجموعه ای از کنترل کننده ها ست که به هر کدام یک FCS گفته می شود و توسط شبکه ی VNET یا VNET/IP به یک­دیگر وصل هستند تا یک سیستم کنترل گسترده را به وجود آورند. استفاده از شبکه ی VNET/IP باعث به­بود سرعت تبادل داده و افزایش توانمندی شبکه ی ارتباطی کنترل کننده ها شده است.

در ایران واحدهای زیادی از این سیستم کنترل گسترده بهره می برند که برخی از آنها پروژه های بسیار بزرگ هستند. این امر نشان دهنده این است که این سیستم کنترل دارای قابلیت اطمینان بالایی بوده و اکثر کارفرمایان از این سیستم کنترل راضی می باشند.

واحد آموزش شرکت بهگام فرآیند نوین در این بخش با توانمندی بالا نسبت به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی DCS/FCS /ESD در تمامی سطوح اپراتوری، تعمیرات، فیلدباس و مهندسی با استفاده از مدرسان کارآزموده و باداشتن نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه ی سیستم کنترل یوکوگاوا اقدام نموده است.

امتیاز این شرکت در برگزاری دوره های تخصصی و پیشرفته:

  • آموزش به صورت کاملا عملی و کاربردی همراه با تجهیزات سیستم کنترل و ابزاردقیق در آزمایشگاه
  • استفاده از سیمولاتور نرم افزاری
  • اجرای کلاس های اختصاصی برای هر کارفرما و مختص کارشناسان شرکت متقاضی 
  • استفاده از تجهیزات سخت افزاری در اجرای دوره ها
  • امکان بارگذاری برنامه های مورد استفاده در سایت و آموزش و پاسخ به سوالات خاص آن پروژه
  • آموزش حین اجرای پروژه و آموزش در محل سایت

iran  iran